Zmiana karty muzycznej wzmocni bass i poprawi dźwięk?

Witam.

Zastanawiam się nad zmianą karty dźwiękowej, ale czy to poprawi jakość dźwięku ?

Tzn, wzmocni bass, czysciej i lepiej będzie grała muzyka ?

Aktualnie mam kartę dźwiękową SB Live! 5.1, a głośniki Creative 5.1

Karta to bardzo ważna sprawa bo same głośniki nie zagrają. Ale do pierdziawek za 80zł nie opłaca się kupowac karty za 300 zł.

Konkretniej jakie głośniki masz?

Dokładnie to głośniki mam już 5 lat, mogą być troche stare już i nie wyciągnie z nich duzo dobra karta :wink:

Konrketnie to INSPIRE 5.1 5300 :slight_smile:

wielkiej różnicy nie będzie po zmianie, owa karta odpowiednio zwiększa wzmocnienie (w stosunku do kart zintegrowanych). ja bym nie zmieniał, raczej skłaniałbym się do kupna nowych głośników.

Mówisz nowe głośniki ?

To poleć mi jakieś niedrogie i dobre za jednym razem :wink:

wielkiej różnicy nie będzie po zmianie, owa karta odpowiednio zwiększa wzmocnienie (w stosunku do kart zintegrowanych). ja bym nie zmieniał, raczej skłaniałbym się do kupna nowych głośników.

Jak chcesz mieć dobry bas to żadne Creative ani Modecomy, tylko Logitech, np. LOGITECH X-530

Ojj tak Logitechy mają o wiele lepszy bass niż Creativy. Sam posiadałem X 530 i byłem z nich bardzo zadowolony.

a glosniczki x-540? do karty SB Audigy SE OEM- bedzie ladnie napierdzialac? :stuck_out_tongue:

Na pewno będziesz zadowlony. Jak za cenę takiego zestawu nie można żadąc więcej.

x540 są nowszą wersją od x530. Podobno poprawiono w nich te niedogodnośc z zakłuceniami i mają pilota.