Zmiana karty muzycznej wzmocni bass i poprawi dźwięk?

(Wojtas23 01 91) #1

Witam.

Zastanawiam się nad zmianą karty dźwiękowej, ale czy to poprawi jakość dźwięku ?

Tzn, wzmocni bass, czysciej i lepiej będzie grała muzyka ?

Aktualnie mam kartę dźwiękową SB Live! 5.1, a głośniki Creative 5.1

(enjoypoznan) #2

Karta to bardzo ważna sprawa bo same głośniki nie zagrają. Ale do pierdziawek za 80zł nie opłaca się kupowac karty za 300 zł.

Konkretniej jakie głośniki masz?

(Wojtas23 01 91) #3

Dokładnie to głośniki mam już 5 lat, mogą być troche stare już i nie wyciągnie z nich duzo dobra karta :wink:

Konrketnie to INSPIRE 5.1 5300 :slight_smile:

(Technik Elektro) #4

wielkiej różnicy nie będzie po zmianie, owa karta odpowiednio zwiększa wzmocnienie (w stosunku do kart zintegrowanych). ja bym nie zmieniał, raczej skłaniałbym się do kupna nowych głośników.

(Wojtas23 01 91) #5

Mówisz nowe głośniki ?

To poleć mi jakieś niedrogie i dobre za jednym razem :wink:

(Technik Elektro) #6

wielkiej różnicy nie będzie po zmianie, owa karta odpowiednio zwiększa wzmocnienie (w stosunku do kart zintegrowanych). ja bym nie zmieniał, raczej skłaniałbym się do kupna nowych głośników.

(Fokusmick) #7

Jak chcesz mieć dobry bas to żadne Creative ani Modecomy, tylko Logitech, np. LOGITECH X-530

(enjoypoznan) #8

Ojj tak Logitechy mają o wiele lepszy bass niż Creativy. Sam posiadałem X 530 i byłem z nich bardzo zadowolony.

(Sk91) #9

a glosniczki x-540? do karty SB Audigy SE OEM- bedzie ladnie napierdzialac? :stuck_out_tongue:

(enjoypoznan) #10

Na pewno będziesz zadowlony. Jak za cenę takiego zestawu nie można żadąc więcej.

x540 są nowszą wersją od x530. Podobno poprawiono w nich te niedogodnośc z zakłuceniami i mają pilota.