Zmiana logo na yoyo.pl :(

Witam wszystkich :D, załozylem sobie konto na yoyo.pl, zainstalowalem PHP-Fusion i utworzylem sobie stronę klasową http://www.toug.yoyo.pl . Z racji tego ze nie podobaly mi sie skorki standardowe to posciagalem inne i w koncu zainstalowalem skorke “BlueIce-Skaidon”, bardzo mi sie podoba tylko, że chciałbym zmienić to logo na górze :P, mam już nawet zrobione ale nie wiem co mam zmienić, żeby było moje na stronie :D, próbowalem wrzucic logo na inny serwer (republika) i w “zarzadzaniu stroną” w “ogólne” tam gdzie jest “banner” wpisałem adres URL, ale to nic nie dało :(, próbowalem także zamiast standardowego logo (themes/BlueIce-Skaidon/images/logo.gif) wrzuć moje logo o tej samej nazwie, ale nic to nie dalo :(, podkresle jeszcze że jak usunąłem z ciekawości plik “themes/BlueIce-Skaidon/images/logo.gif” to logo dalej było na stronie :angry: , tak wiec gdzie to jest zapisane??, pomozcie i napiszcie jak zmienic to logo (PAMIETAJCIE ZE TEN STYL MUSI ZOSTAĆ), pozdro i z gory dzieki :wink:

Musisz te pliki logo zamienić na swoje. Najpierw zobacz do czego się to odnosi.

Wstaw nowe logo, wyczyść historię przeglądarki i wszystkie dane tymczasowe.

Jak podmieniałeś ten plik to nadałeś taką samą nazwę, ale czy rozszerzenie pliku było *.gif ? bo podmiana musi działać :stuck_out_tongue:

andrzejspider nie podmieniłeś w ogóle pliku :stuck_out_tongue:

Połącz sie z FTP.

przejdź do themes/BlueIce-Skaidon/images/ logo.gif

I zamień ten plik na Twój top.

Pozatym pamiętaj o poprawności liter - DUŻE LITERY ≠ małe litery

to samo z rozszerzeniami .