Zmiana menu angielskiego na polskie w laptopie HP

Witam, jakiś czas temu zakupiłem w Holandii laptopa HP który posiada angielskie menu. Czy istnieje możliwość zmiany menu na polskie bez ponownej instalacji systemu Vista?

Pozdrawiam

jaka wersja systemu Visty? oczywiście, że się da, tylko prawdopodobnie masz taką wersję, gdzie zrobienie spolszczenia = utrata legalności systemu.

Ja zadzwoniłem do HP i poprosiłem o płyte z systemem i sterownikami. Płyte którą otrzymałem zawierała kilka języków które wybiera się podczas instalacji w tym polski, a laptop kupiłem z angielskim. Płyty wysyłają za darmo. Jeśli nie chcesz czekać to wpisz w google *****************

w wersji HomePremium nie ma możliwości legalnej (zmiana języka poprzez pakiety MUI jest legalna tylko w Ultimate) zmiany języka bez reinstalacji systemu.

Jedna metoda zmiany języka na pl to pożyczenie od kogoś płyty z polską vistą i zainstalowanie z niej wersji Home Premium, a następnie po instalacji wpisdać klucz (ppm na ikone komputer/właściwości/aktywuj system…/).

Swoją drogą polska vista jest beznadziejnie przetłumaczona i ma okropnie szerokie menu start, no i nie ma możliwości włączenia rozpoznawania mowy.