Zmiana meta w Coppermine v1.4

Szukam sposobu na edycję zawartości Title i Description.

Dokładnie to potrzebuję zmienić zawartość {TITLE} , jak się do tego dobrać?

albo czy jest jakaś możliwość stworzenia własnej zmiennej {MOJA} ?

Nie używałem tego, ale myślę, że mogę Ci dać wskazówki.

Znalazłem w cpg14 faq taki fragment kodu:

   $template_vars = array(      '{LANG_DIR}' = $lang_text_dir,      '{TITLE}' = $CONFIG['gallery_name'].' - '.$section,      '{CHARSET}' = $CONFIG['charset'] == 'language file' ? $lang_charset : $CONFIG['charset'],      '{META}' = $meta,      '{GAL_NAME}' = $CONFIG['gallery_name'],      '{GAL_DESCRIPTION}' = $CONFIG['gallery_description'],      '{MAIN_MENU}' = theme_main_menu(),      '{ADMIN_MENU}' = theme_admin_mode_menu()   );

To wygląda jak deklaracja [i]{TITLE}[/i]. Musisz znaleźć taki fragment i go edytować. Z tego co się zdążyłem zorientować może to być jeden z plików motywu - [i]theme.php[/i], czy też plik projektu [i]include/themes.inc.php[/i].



Szukaj w plikach takich fragmentów jak [i]$template_vars =[/i] oraz [i]'{TITLE}' =[/i]. Przykładowo używając Total Commander w menu [i]Polecenia[/i] jest [i]Szukaj[/i]. zrzut ekranu

Też na to wcześniej trafiłem. Pliku inc nie chciałem ruszać, szukałem sposobu by na poziomie saamego szablonu w theme.php mozna było zastosować.

Ogólnie to chciałem tytuł zróżnicowac w zależności od parametrów GET, bo teraz sporo duplikatów mam.