Zmiana modelu telefonu w Google Play

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, w jaki sposób zmienić model telefonu w Play Google ?, obecnie mam zapisanego samsunga którego w ogóle już nie mam, i nie wiem jak dodać nowy telefon.

Dodam jeszcze że nie mogę wejść w sklep przez telefon, gdyż wyrzuca mnie do głównego pulpitu. :confused:

Nie kojarzę w ogóle czegoś takiego jak zmiana modelu urządzenia w sklepie Google Play. Każdy sprzęt z andkiem, w którym podepniesz konto Google, jest rejestrowane z automatu i w sumie tam zostaje “na zawsze”. Jedynymi rzeczami jakie można zmienić w związku z konkretnym urządzeniem to zmiana jego nazwy i widoczności w menu. Obu dokonasz w przeglądarkowej wersji strony sklepu, w jego ustawieniach (przycisk zębatki - Ustawienia) gdzie wyświetlana jest lista zarejestrowanych przez Google urządzeń.

 

Co do “wyrzucania na pulpit”, znajdź aplikację sklepu na liście aplikacji, wymuś zatrzymanie i wyczyść dane, jeśli po tym problem nie zniknie, powtórzył to wraz z odinstalowaniem aktualizacji sklepu…

A więc udało mi się przeinstalować aplikację Sklep Play, i zsynchronizować telefon, natomiast przy próbie pobrania jakiejś aplikacji, pojawia mi się błąd: [RPC:S - 7 :AEC-0 KIGL - ASJ2 - 7JECY]

Jaki masz telefon? 

Błąd wynikać może z wielu przyczyn ale Sklep Play z automatu wykrywa telefon. 

A więc przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych, i sklep zaczął się uruchamiać i pobierać aplikacje.

Wszystko ładnie działa. Dzięki za pomoc.