Zmiana monitoru na starszy i spadek FPS

Problem się zaczął wtedy gdy przedwczoraj popsuł się mój wcześniejszy monitor i musiałem przynieść jakiś stary z piwnicy(Sony SDM-HS75) ale tylko tymczasowo go używam bo narazie  innego nie posiadam a muszę czekać na nowy aż do września czyli narazie z tym muszę przeboleć chodzi oto ze nagle w każdej grze  fps mi się obniżyły np w cs go miałem ponad 100fps tera mam 30fps i nie da się grać albo wiedźmin  3 gdzie miałem te 40-50 fps i płynnie działał  a teraz mam chyba z 10fps i czekam 10 minut aż mi się postać obróci i tu pojawia sie moje pytanie czy da sie zrobić żeby znowu gry mi zaczęły działać płynnie czy po prostu ten monitor jest za stary i nic z tym nie zrobię,raczej wina komputera to nie jest bo jak pisze wcześniej wszystko dobrze działało teraz po zmianie monitora fps mi spadły w każdej grze do tych 30 i nie da sie grać.

sprawdz czy karta i procesor się nie grzeje np programem OCCT :slight_smile: i sprawdz dysk programem crystal disc info :slight_smile:

sprawdziłem i wszystko jest ok 

Podaj  specyfikację  komputera. Jesteś  pewien że  podłączyłeś  monitor  do właściwej karty graficznej? 

Problem rozwiązany zacząłem grzebać w kablach i  i zrobiłem  miałem podłączony do 2 słabszej karty graficznej  dzięki za pomoc problem rozwiązany xD

Niezły numer :slight_smile: