Zmiana nazwy karty pamięci w Nokia 6300

W telefonie Nokia 6300 mam kartę pamięci micro SD o pojemności 512MB. Przeglądając galerię można było uzyskać dostęp do zawartości tej karty poprzez pozycję nazwaną “Karta pamięci”. Przez pomyłkę dokonałem zmiany tej nazwy i nie wiem jak ją przywrócić do oryginalnej postaci. Okazuje się, że mogę wpisać jedynie 11 znaków w nowej nazwie, a na dodatek nie są dostepne znaki z polskimi ogonkami (Karta pamie).

Po włożeniu karty do czytnika w PC faktycznie widzę, że jest limit długości etykiety (max 11 znaków) więc telefon w jakiś magiczny sposób prezentował całą nie obciętą nazwę. Tylko jak dokonać powrotnej zmiany tak aby w galerii widniała z opisem “Karta pamięci”, bo musi to być możliwe skoro tak właśnie było przed moimi eksperymentami?

Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.

bshbc

Hej,

Może najlepiej z poziomu czytnika kart całkowicie skasować nazwę karty?? Wtedy telefon powinien ponownie pokazać nazwę Karta pamięci.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Tak z ciekawości próbowałam usunąć nazwę karty pamięci z poziomu komputera. Pokazuje on, że jest to “dysk wymienny”, ale w telefonie nazwa się nie zmieniła.