Zmiana nazwy konta Administratora?!

Witam.

Chciałem zmienić nazwę konta jako Administrator komputera np. z X na Y. Po zmianie na Y i instalacji aplikacji, podczas jej uruchamiania nadal widnieje napis “zarejestrowany jako X” a nie Y.

Może ktoś napisać o co chodzi?

Pozdrawiam.

witam

start, uruchom, wpisz lusrmgr.msc

wejdź w użytkownicy, znajdź administratora, prawy klawisz i wio. pozdro

Nic tu nie ma.

“Ta przystawka nie może być wykorzystywana z tą wersja systemu Win…przejdź do Panelu sterowania…ble…ble…”

(XP HP)

wcześniej nie napisałeś jaki to system, więc podałem ci do " 7 "

ok, spróbuj tak, 1. Uruchom edytor rejestr (Start>Uruchom wpisz regedit, kliknij OK

  1. Odszukaj klucz HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\ i kliknij na CurrentVersion

  2. Znajdż wartość RegisteredOwner i kliknij na nią prawym klawiszem myszy, wybierz Modyfikuj. Teraz możesz zmienić dane osoby, na którą zarejestrowałeś Windows.

  3. Znajdź wartość RegisteredOrganization i kliknij na nią prawym klawiszem myszy, wybierz Modyfikuj. Teraz możesz zmienić dane firmy lub organizacji, na którą zarejestrowałeś Windows.

OK. Znalazłem.

Jeszcze jedno ważne pytanie.

CZY PO ZMIANIE NAZWY NIE BĘDZIE PROBLEMÓW Z URZĄDZENIAMI PODŁĄCZONYMI DO PC (DRUKARKA ITP.) ORAZ APLIKACJAMI, KTÓRE ZAREJESTROWAŁY SIĘ NA STARĄ NAZWĘ? CO SIĘ STANIE? CZY PO URUCHOMIENIU TYCH URZĄDZEŃ POJAWI SIĘ NOWA NAZWA?

Dodane 14.01.2011 (Pt) 9:40

CZY PO ZMIANIE NAZWY NIE BĘDZIE PROBLEMÓW Z URZĄDZENIAMI PODŁĄCZONYMI DO PC (DRUKARKA ITP.) ORAZ APLIKACJAMI, KTÓRE ZAREJESTROWAŁY SIĘ NA STARĄ NAZWĘ? CO SIĘ STANIE? CZY PO URUCHOMIENIU TYCH URZĄDZEŃ POJAWI SIĘ NOWA NAZWA?

wopiga , proszę poprawić swoją wiadomość, używając opcji EDYTUJ.

Po co ten Caps Lock?