Zmiana nicka

Mam ciekawy pomysł, ale zaczerpnę rady :slight_smile: teraz mam nick rss (to jakby ktoś nie zauważył), chcę go zmienić na kod binarny: 011100100111001101110011 (to jest napisane rss :slight_smile: )

Nie będziecie mogli pisać tego z dużej litery ;] (no, chyba, że napiszecie 010100100101001101010011, to po odkodowaniu oznacza RSS napisane dużymi literami) :stuck_out_tongue:

Co wy na to? :mrgreen: zmieniać?

Nie :!: Nick

będzie za długi i chyba nie można mieć takiego długiego na forum :P.A po za tym wszyscy na forum znają Cię jako rss a nie jako 011100100111001101110011 :stuck_out_tongue: :smiley:

Nie uda Ci się na taki zmienic - za dużo znaków.

ja czekam tylko na pozytywne opinie ;] :wink:

To takich chyba nie będzie :stuck_out_tongue:

No chyba, że poprosisz któregoś z Adminów aby przedłużył dopuszczalną ilość znaków w nicku ;]

BTW. Chyba mam małą ciekawostkę :mrgreen: W swoim nicku i sygnaturce napisałeś dużymi lterami swój obecny nick. A jak ktoś napisze Twój nick z dużej litery lub dużymi literami to piszesz, że się pisze małymi literami :stuck_out_tongue:

Widać nudzisz się.

Regulamin:

może jak bym ponegocjował… :slight_smile:

tak ci się tylko wydaje ;] w tej czcionce duże i małe litery wyglądają tak samo ;] ale jak pisałem swój nick, pisałem małymi :slight_smile: tak więc to są małe litery, tylko wyglądają jak duże :lol:

w zasadzie masz rację :stuck_out_tongue: proszę o usunięcie tego tematu, chyba mi chwilowo odbiło :smiley:

:lol:

Ja mam tylko jedno pytanie, czemu to właściwie ma służyć?

Wg mnie nick powinien być taki aby najłatwiej było go zapamiętać…

to czemu nie można mieć nicka jednoznakowego? Taki nick jak a to każdy głupi zapamięta :stuck_out_tongue:

żeby Myszak nie pisał mojego nicka z dużej :twisted:

Bo wyszukiwarka ma z tym problem ;]

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=42870

Używa innej czcionki tylko.

Więc wydaje Ci się tylko :stuck_out_tongue:

:lol: a nie, bo sprawdzałem w źródle :wink:

RSS loozik :lol:

a tak na marginesie uważam zmienienie nicków za złe ;]

a mi się bardzie podoba 011100100111001101110011 niż rss ale to nie dość że za długie to jeszcze by rozwalało forum

ps. ja bym był 01100010 01100001 01101101 01100010 01101111 00101101 00110101

eeee, ja tak tylko spytam, skąd niby wytrzasnełeś taki zapis binarny, bo możliwości jest od groma :stuck_out_tongue:

Z tąd ===> http://nickciske.com/tools/binary.php

Airborn:google:

ja mam lepszy pomysł :smiley:

(ponieważ temat i tak daleko nie zajdzie - mogę coś ciekawego zaproponować )

niech każdy użytkownik będzie miał swój nick w zapisie binarnym :smiley:

Na avatarach to samo :]

Wtedy wyglądalibyśmy jak Bracia Be :stuck_out_tongue:

A odwiedzający forum … :hmmm: mieliby nielada problem :stuck_out_tongue:

oczywiście joke :slight_smile:

A odnośnie zmieniania nicków to mam małą ciekawostkę:

weźmy np. usera El Presidento który ma na forum ponad 5 000 postów.

Teraz, gdy ktoś szuka czegoś na forum widzi teksty w stylu: popatrz w tamtym temacie na post Zenek Rolnik.

No i co taki user zrobi? Jak byk widzi iż taki user nie napisał żadnego postu. Rozumiem iż powinien dokładnie przeczytać cały temat, ale…

uważam iż nicki nie powinny nie powinny być zmienianie tylko z takiego powodu, iż komus znudził się stary.

PS. El Presidento to był tylko przykład, nie mam nic do niego.

Mój post tyczy się wszystkich któzy zmieniali nick na forum :slight_smile: