Zmiana nicku na forum,poradnik - brak odpowiedzi adminów

Witam,

chciałbym sobie zmienić nick na forum jednak występują jakieś problemy :wink: Napisałem do lazikara i do liska, ale pierwszy powiedział żeby napisać do drugiego, a drugi nie odpowiada.

Niby sprawa nie jest nagląca, ale zastanawiam się czy na ten proces tak długo się czeka, czy może prośba do admina nie dotarła… W razie czego do kogo się zgłaszać?

Druga sprawa jest taka, że napisałem poradnik i wysłałem go do “Sprawdzonych porad”. Wyskoczył mi komunikat że mam czekać na zatwierdzenie…

Na rozwiązanie obu “spraw” czekam już ponad tydzień i nic :stuck_out_tongue: Jak już mówiłem nigdzie mi się nie śpieszy i wiem że admini mają sporo ważniejszej roboty, ale chcę mieć pewność że mój poradnik

.

Pozdrawiam!

Co do zmiany nicka - nie pomogę Ci, to tylko admini mają możliwość załatwić.

Co do poradnika - nie ma go w sprawdzonych poradach, wiec jeżeli faktycznie go tam zamieściłeś, to został odrzucony i się nie pojawi (powinieneś dostać info o tym że tak się stało).

nie dostałem żadnego info.

A skoro został on odrzucony to mógłbym dostać chociaż ten poradnik z powrotem?

Przykro mi. Post w momencie odrzucenia zostaje skasowany z bazy i nie ma możliwości odzyskania go. Mam nadzieję że to co napisałeś na forum nie było jedyną kopią i masz to gdzieś zapisane.

Przepraszam, że odświeżam temat, ale nadal admini nie odpowiadają. Gdzie w takim razie mam pisać? Do kogo? (chodzi o sprawę zmiani nicka/nicku)

No a pisałeś do całej kadry Adminów ? bo ich jest wiecej niż dwóch :slight_smile:

@potrex - mógłbyś mi wskazać kiedy wysłałeś do mnie prośbę o zmianę nicka? Niestety nie jestem w stanie znaleźć takiej informacji od Ciebie.

Wszelkie prośby, czy to o zmianę nicka, czy usunięcie konta, załatwiam od ręki. Chyba, że jest weekend, wtedy rzeczywiście istnieje przesunięcie.

Wyślij mi jeszcze raz na PW na jaki nick chcesz zmienić.

Lisek