Zmiana Obrazków

Wszytko Już Zrboiłem (Windows Vista w Telefonie) Motyw,Menu Visty , System Plików z Visty ! Chodzi Mi Jeszcze Jak Zmienić Obrazki w Telefonie Mam Siemensa C65 że np.Gdy Ktoś Do Mnie Dzwoni to Jest Telefon i Po Telefonem Pisze Osoba to chodzi mi żeby nie było telefonu tylko mój obrazek który sam sobie wgram , gdy ktoś mi coś wysyła itp wiecie o co chodzi ?

p9280237.JPG

Np Zamiast tych Kropek żeby był np znaczek windowsa to jak to zrobić ? :frowning:

W dniu 30.06.2008 , o godzinie 16:22 został dopisany post przez Forest23

:smiley: To Umie Ktoś Coś Takiego Zrobić :stuck_out_tongue: Bo Wiem Że Idzie takie Coś Zrobić :stuck_out_tongue:

Te kropki i animację podczas wczytywania gry/aplikacji zmienia w motywie. A tą animację gdy ktoś dzwoni się chyba podmienia gdzieś w plikach w folderze Config.

To Wiem Te Kropki Dla Przykładu Dałem Właśnie Nie moge Znaleźć Nigdzie Tego :frowning: Bo Jak Ktoś Dzwoni Żeby Podmienić ! ! ! Ale Jak Ktos Mi MMs SMS wysyła to tz chcial bym zmienic tylko nie wiem gdzie wczorja i dzis sie mecyzlem i nic :frowning:

W dniu 30.06.2008 , o godzinie 16:28 został dopisany post przez Forest23

I Jeszcze Poszukuje Animacji Takiej że zamiast tych kropek będą pokolei listka windowsa wiecie jaj uz iwdizalmem gdzies taka animacje tlyko nie wiem gdzie ze beda sie podnosic te listka a potem spadac najpierw zółty zielony czerwony i niebieski a potem spadac

Kiedyś na siemensmania.cz były animacje do podmiany. Trzeba by poszukać.

a są inne polskie strony ? prosze poszukasz mi nie umim czeskiego :frowning:

Translator WWW od googli i jedziesz.

juz suzkałem nie ma albo chociaz ruchome animacje z logiem windowsa i jak je wgrac bo za te kropki juz umiem podmienic tylk onie mam co :frowning: :-x

W dniu 30.06.2008 , o godzinie 16:46 został dopisany post przez Forest23

prosze kto ma takie animacje :frowning:

Kilka chwil szukania w Googlach: http://www.siemensmania.cz/content.php?id=613 :slight_smile:

W dniu 30.06.2008 , o godzinie 16:50 został dopisany post przez Żelek

A te animacje zamiast kropek wyciągnij z innych motywów.

a jak je wgrac i dzięki ?

W dniu 30.06.2008 , o godzinie 16:51 został dopisany post przez Forest23

szkoda tylk oze nie ma zwiaanych z windowsem :frowning:

Pogoogluj trochę:

http://www.java4siemens.pl/viewtopic.php?t=930

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1022021.html

szukalem w google grafikai nic tlyk ostałe aniamcje

Jak nie ma to trzeba samemu zrobić :stuck_out_tongue:

dobrze juz umiem wgrac wielkie dzieki a amsz animacje z windowsem sim,wiadomosc sms i mms,te kropki,gdy ktos dzowbni zamiast telefonu cos zwiazne z windowsem prosze

W dniu 30.06.2008 , o godzinie 16:58 został dopisany post przez Forest23

Tylk oze samemu nie umiem zrobic

Nie mam takowych. Z Siemensami już nie mam do czynienia od ponad roku i niemalże wszystko co do nich miałem się pozbyłem, włącznie z forum o ich tematyce :slight_smile: Siostra moja tylko jeszcze ma Siemens’a C75 :smiley:

a te aniamcje nie maja nic wspolengo z siemensami szukam tylk oanimacji zwiaznych z windowsem !

W dniu 30.06.2008 , o godzinie 21:36 został dopisany post przez Forest23

Już mam taka do karty sim ale nie mam do oczekiwania i sms porszze

W dniu 01.07.2008 , o godzinie 10:17 został dopisany post przez Forest23

Brakuje Mi Już Tyko Jak Ktoś Dzwoni To Zamiast Teelfonu Wstawić Znaczek Visty Tylko Nie wiiem jak zmienić Ten Znaczek Teelfonu :frowning:

W dniu 01.07.2008 , o godzinie 15:17 został dopisany post przez Forest23

wie ktos jak zmienic nie mowcie ze nikt na forum nieu mie to co to by bylo za foru mlol

Forest23 - Na forum używamy polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó).