Zmiana okna przy zamykaniu systemu Windows XP

Podczas zamykania systemu, pojawia się okno z pytaniem, czy jest to operacja planowana , czy nie oraz muszę uzasadnić dlaczego wyłączam komputer…

Cytuję: “Śledzenie zdarzeń zamknięcia systemu. Wybierz opcję, która najlepiej opisuje, dlaczego chcesz zakończyć pracę tego komputera.”

http://letwist.net/node/10

Dzięki za pomoc, ale niestety nie zadziałało…

Powinno zadziałać. Jeszcze raz sprawdź to na spokojnie.

W ostateczności przywróć domyślne ustawienia Group Policy poprzez usunięcie pliku registry.pol . Jest to ostateczne rozwiązanie, zastosuj je tylko wtedy, gdy nie będziesz już miał innego wyjścia, ponieważ usuwając ten plik, po ponownym uruchomieniu system odtworzy go, tym samym przywracając domyślne ustawienia.

Plik ten znajduje się w katalogu X:\Windows\System32\GroupPolicy\Machine\

Aby folder GroupPolicy był widoczny należy przejść do: Start -> Panel sterowania -> Opcje folderów, i zaznaczyć opcję pokazywania ukrytych plików i folderów.

Dzięki za pomoc. Zadziałało dopiero, gdy zostawiłam opcję śledzenia zdarzeń zamykania systemu włączoną, ale w wyświetlaniu zaznaczyłam “tylko serwer”. Jak na razie jest OK.

P.S.

Powinno być: …gdy nie będziesz już miała innego wyjścia, gdyż jestem dziewczynką. :slight_smile: