Zmiana operatora a powolne ściąganie plików?!

Witam, do tej pory miałem internet 1mb, w tej chwili mam niby 2mb, wieczorami jest to raczej nie do osiągnięcia ale niewiele brakuje :? , jednak przy ściąganiu plików prędkość wynosi ok 45-48 KB/s :roll: co z tym nie tak skoro na łączu 1mb miałem dużo lepsze wyniki, testuje zawsze na stronie winampa a prędkość mierzę http://www.speedtest.net/index.php

co mnie ciekawi upload spadł bardzo bardzo z ok 200kb/s na 60-80 :roll: a prędkość łacza niby wzrosła do 1700 wieczorami i ok 2200 do południa :roll: najgorsze jest to że TEROETYCZNIE niemożliwe jest żeby strony ładowały się wolniej pliki ściągały się wolniej a jednak tak jest #-o nie wiem co z tym zrobić dalej :cry:

250852138.png

pliki są też skądś ściągane, to od ich lokalizacji i połączenia z ich serwerem do sieci zależy prędkość pobierania.

to doskonale wiem,a le widzę że plik winampa zawsze ściągał mi się szybciej (dużo) nawet przyjmując że dziwnym trafem zmienili akurat wtedy serwer na wolniejszy, to i tak zostaje wolno ładujące się filmy na youtube i podobnych :roll:

a to by już trzeba pogadać z operatorami, i wybrać, który jest w takim razie lepszy