Zmiana operatora domeny

Kupiłem domenę w az.pl (to był błąd - to już wiem) za 0 zl i teraz przedłużenie będzie mnie kosztowac jakieś 90 zł.

Wiecie może czy po roku będę mógł się przenieść do kogoś innego? np do netmark? czy to jest tak że mam umowe teraz na 2 lata?

i wiecie może jak to wygląda od strony papierkowej z takim rpzeniesieniem się do innego operatora?

przejście do innego operatora nic ci nie da i tak będziesz musiał zapłacić za domenę. nie wiem z jakiej promocji korzystałeś i jaki był jej regulamin (to nim powinieneś mieć wszystko opisane).

napisz w jakiej domenie masz tą domenę

W reguły jak kupujesz domene w promocji za 0 zł czy cenę bliską 0 zł to przenieść jej nie możesz gdzie indziej bez jednego przedłużenia w tej firmie.

Przecież nie będą dopłacać do interesu - kupujesz w promocji za 0 zł, płać za rok 90 zł czy więcej (jeśli to .pl)

Jeśli chcesz utrzymać domene musisz zapłacić, bo nie przeniesiesz jej gdzie indziej. drugie wyjście to nie przedłużanie domeny i licz, że zanim ponownie trafi do obiegu nikt ją nie przechwyci.

W ovh.pl teraz domeny opłaca się rejestrować, za pierwszy rok placisz więcej - bo ok 10-20zł w zalezności od domeny, ale za przedluzenie są też grosze bo za .pl jest tylko 45 zł, .eu 25 zł chyba czy coś ok tego.

Ja np. zamówiłem sobie domenę w home.pl za free (jakaś promocja FreeWolne domeny). Za przedłużenie zapłacę jedynie 9,90.

home.pl jest najtańszym serwisem tego typu.

Ta?? to doczytaj regulamin lepiej :]

9,90 to cena domen .pl przy rejestacji począwszy od czwartej.

Pierwsze 3 masz za 0 zł, kolejne po 9,90

przedłużenie PL-ki w home to 122 zł z VAT

@Equo - zacznij czytać regulaminy promocji i nie wprowadzaj użytkowników forum w błąd

to nie byl blad :!: w kazdej firmie tyle kosztuje .

umowy nie masz (ale oplate trzeba uiścić) jak nie to kara zgodna z regulaminem promocji !!

panowie czytać i jeszcze raz czytać …regulaminy promocji