Zmiana organizacji plików w folderze Mój Komputer

Witajcie!

Mój problem może wydać Wam się błahy, a wręcz głupi, lecz prosiłbym jednak o Waszą pomoc. Przejdźmy do sedna:

Otóż dziś zauważyłem pewną zmianę w folderze Mój Komputer, zmieniła się w nim organizacja plików - chodzi mi tu o uporządkowanie ich na:

  1. Dokumenty

  2. Dyski Twarde

  3. Napędy

  4. Urządzenia peryferyjne, np. tel. podłączony na USB

Wygląda to tak:

My-Computer1.jpg

W tej chwili folder Mój Komputer wygląda tak (posiadam wersję SP3, więc nie sugerujcie się innym wyglądem interfejsu):

problemxpsp3.jpg

Jest to można powiedzieć zmiana “kosmetyczna”, ale ja się przyzwyczaiłem do standardowego wyglądu tego folderu i strasznie mnie kole w oczy kiedy nie jest tak jak powinno wg. mnie być, zwłaszcza kiedy komputer robi coś SAMOCZYNNIE, bez mojej wiedzy, bo tak właśnie nastąpiła ta zmiana.

Moje pytanie brzmi: czy jest jakiś sposób abym odzyskał stary wygląd owego folderu? Jeżeli tak, prosiłbym o jego podanie.

PPM na tło -> Rozmieść ikony według -> Pokaż w grupach.

Nie działa, próbowałem, tzn. zmienia się ale nie wygląda to tak jak wyglądało wcześniej.

Trochę samodzielności… Żeby układ wyglądał tak samo jak na pierwszym screenie, to musisz oczywiście ustawić sortowanie wg typu.

Jeśli chodziłoby o ten pasek narzędzi u góry, to już jest sprawa stylu wizualnego.

Wielkie dzięki deFco247. Coś tak małego a cieszy oko. :slight_smile: