Zmiana podzespołów - system nie uruchamia się

Czyli reinstalacja lub nakładka, widać jest zbyt duża różnica w chipsecie aby system wystartował na obecnym konfigu.

Nie ilość a jakość się liczy w tym wypadku, na tym Gt 630 szyna jest na 128bit , DDR3, na podlinkowanych szyna 256bit, 1GB GDDR5, doczytaj w :google:

pamieć karty graficznej twojej 4 GB a jest ona wykastrowana, ta z 1 GB ma wieksza przepustowość , w kartach ilość pamieci “w tych słabszych” nie przyspieszy jej , to nie jest system ze na 512 MB ci muli wszystko a jak dołożysz 1.5 GB i masz 2GB to idzie jak burza

Dodane 23.08.2012 (Cz) 21:52

sprzedawca napewno miał ostatnie sztuki i chciał sie ich pozbyć bo nowości wchodzą , a ktoś kto się nie zna kupi wszystko byle mieć jak najwiecej GB

ja się nie znam na tym tak dobrze dlatego piszę do Was i powtarzam że to komp brata a nie mój :slight_smile:

a dysk możesz podpiąć do innego kompa i przekopiowąć to co potrzebne i później zainstalować na nowo system

dobra jakoś sobie poradziłem z przekopiowaniem folderów potrzebnych podczas instalacji Windowsa gdzieś coś takiego znalazłem i teraz się robi Windows od nowa, zobaczymy czy to pomoże, ale format zawsze pomaga :slight_smile: tak jak mówiłem wcześnie są dwa dyski podpięte i na jednym jest tylko system zainstalowany a na drugim są te potrzebne foldery :slight_smile: