Zmiana prędkości internetu

Witam. Mam takie pytanie, 9 listopada została podpisana umowa na przejście z orange freedom na neostrade i zmiane prędkości z 2mb/s do 10mb/s. Na umowie nie ma żadnej daty kiedy zostanie uruchomina ta szybsza prędkość. Może orientujecie się ile trzeba na zmiane prędkości czekać?

Zapewne z końcem okresu rozliczeniowego. W moim przypadku konsultantka powiedziała kiedy to mniej więcej będzie. Poznasz to po nagłym zaniku internetu :slight_smile: Będziesz musiał się połączyć z loginem rejestracja@neostrada.pl i hasłem bodaj rejestracja, wejść na rejestracja.neostrada.pl (jedyna dostępna na tych danych domena) i się zarejestrować.

Na stronie orange na moim koncie jest w statusie zamówienia napisane "w realizacji.

Proszę oczekiwać na umowę i dostawę sprzętu (jeżeli był zamawiany)."

Umowe już miałem i podpisywałem, więc będą kolejną przysyłać?

Wysyłałs wypowiedzenie umowy o Freedom? jeśli nie to nie będzie potrzebna rejestracja, i krosowanie Lini.

Na umowie masz napisane od kiedy masz Neostradę i od tego dnia powinieneś mieć DO 10Mbps, o ile twoja linia to obsługuje

Nie nic nie będą wysyłać, to co tam pisze to szablonowe teksty.

Właśnie na umowie nic nie ma napisane od kiedy ma być, gdyby było to bym tu nie pisał :slight_smile:

Jeśli to było przejście z Freedomu na Neostradę, to nie było innej opcji. Sam to przechodziłem i tak właśnie to się odbywało. Wcześniej ruch szedł przez serwery Centertela, teraz przez serwery TPSA.