Zmiana prędkości internetu

(Gradzik11) #1

Witam. Mam takie pytanie, 9 listopada została podpisana umowa na przejście z orange freedom na neostrade i zmiane prędkości z 2mb/s do 10mb/s. Na umowie nie ma żadnej daty kiedy zostanie uruchomina ta szybsza prędkość. Może orientujecie się ile trzeba na zmiane prędkości czekać?

(Kpc21) #2

Zapewne z końcem okresu rozliczeniowego. W moim przypadku konsultantka powiedziała kiedy to mniej więcej będzie. Poznasz to po nagłym zaniku internetu :slight_smile: Będziesz musiał się połączyć z loginem rejestracja@neostrada.pl i hasłem bodaj rejestracja, wejść na rejestracja.neostrada.pl (jedyna dostępna na tych danych domena) i się zarejestrować.

(Gradzik11) #3

Na stronie orange na moim koncie jest w statusie zamówienia napisane "w realizacji.

Proszę oczekiwać na umowę i dostawę sprzętu (jeżeli był zamawiany)."

Umowe już miałem i podpisywałem, więc będą kolejną przysyłać?

(Karolekc5) #4

Wysyłałs wypowiedzenie umowy o Freedom? jeśli nie to nie będzie potrzebna rejestracja, i krosowanie Lini.

Na umowie masz napisane od kiedy masz Neostradę i od tego dnia powinieneś mieć DO 10Mbps, o ile twoja linia to obsługuje

Nie nic nie będą wysyłać, to co tam pisze to szablonowe teksty.

(Gradzik11) #5

Właśnie na umowie nic nie ma napisane od kiedy ma być, gdyby było to bym tu nie pisał :slight_smile:

(Kpc21) #6

Jeśli to było przejście z Freedomu na Neostradę, to nie było innej opcji. Sam to przechodziłem i tak właśnie to się odbywało. Wcześniej ruch szedł przez serwery Centertela, teraz przez serwery TPSA.