Zmiana predkosci klipu w AAE

Witam, mam problem ktory pewnie mozna rozwiazac na kilka sposobów. Robie film pokazowy z gry komputerowej. Zgrywam screeny z gry, pozniej w Virtual Dubie je przerabiam na plik video wybierajac kompresje h.264. I wlasnie na 100% bede potrzebowal zmiejszyc lub zwiekszyc predkosc klipu o iles tam %. W Vegasie nie ma z tym problemu, wiem jak to zrobic, jednak klopot jest w tym ze Vegas nie obsluguje mi tych plikow skompresowanych za pomoca h.264 a lepszej kompresji raczej nie znajde, chyba ze ktos podpowie mi jakiej uzyc aby jakosć byla dobra rozmiar maly i mogl otworzyć i edytowac te filmy w Vegasie.

Jednak to pewnie mało prawdopodobne i proszę aby ktoś podpowiedział w jaki sposób w Adobe After Effects przeciąć klip na 2 części z później jedna cześć zwolnic np o 20%.

Ciekawi mnie tylko czy kupiłeś sobie programy po x tys złotych, żeby nagrac filmik z gry? W AAE - odwiedź stronę videocopilot.net i szukaj basic training. Było coś z prawym/enable time remapping i ustawiało się keyframe’y.

Nie muszę płacić za nie z własnej kieszeni, wystarczy że odwiedzę znajomego który pracuje w firmie dla której taki wydatek to grosze.

Btw dzięki zobaczę i w miarę możliwości liczę też na wskazówki od innych. Może jakieś pomysły jak otworzyć h.264 w Vegasie ?;p