Zmiana priorytetu a uprawnienia (Win7 x64)

Witam.

Mam problem ze zmiana priorytetu w menadżerze zadań procesów, dokładnie chodzi o program Ventrilo. Gdy chce zmienić priorytet na wyższy wyskakuje mi okienko “odmowa, brak dostępu”. Dodam że jestem zalogowany jako administrator. Bardzo proszę o pomoc.

Spróbuj: Start->Wszystkie Programy->Akcesoria->Wiersz polecenia->PPM->uruchom jak Administrator i w oknie konsoli wpisz: taskmgr.

Witaj. Z pewnością masz konto z uprawnieniami administratora. Powinieneś zalogować się jako pełny administrator.

W menu start wpisz cmd jak się pojawi lista kliknij na nim prawym przyciskiem myszy i wybierz uruchom jako administrator i w konsoli dopiero wydaj polecenie

Net user administrator /active:yes zatwierdź enterem. Wyloguj się. Przy ponownym logowaniu będzie nowe konto - Administrator ( to jest pełny admin. )

Aby wyłączyć konto ( to samo polecenie, lecz z końcówką :no

Pozdrawiam

Wystarczy wyłączyć UAC. Nie potrzeba logować się na wbudowane konto administratora :slight_smile:

Dzisiaj ja potrzebowałem zmienić priorytet zrobiłem to co pisała reszta i nic okazało się że jak weszłem ctrl+alt+del wystarczyło dać procesy wszystkich urzytkowników i tam zmienić xD