Zmiana rozdzielczości-brak menadżera zadań-dziwny komunikat

Mam taki oto problem, zainstalowałem sobie na moim komputerze WinHex’a bo tam był potrzebny do jakiegoś mało potrzebnego mi programu który i tak nie działa bo coś się z WinHex’em stało. Mianowicie chyba coś w instalacji. Jak chciałem uruchomić WinHex’a to mi wyskoczyło “Can’t open the file” i od razu przy tym zmieniła mi się rozdzielczość ekranu na najmniejszą rozdzielczość tzn. 800x600 + wyłączyło mi menadżer zadań(bo pierwsze co chciałem zrobić to do menadżera wejść powyłączać to ale pisze “Menadżer zadań został wyłączony przez administratora” a nic takiego nie robiłem). Ze wszystkim sobie poradziłem ( WinHexa chciałem odinstalować to mi wyskoczyło znowu “Can’t open the file” więc usunąłem wszystkie pliki owego programu z komputera z folderu w którym były zainstalowane)… ale!.. Załączyłem potem jeszcze raz komputer i znowu ten sam problem…;/ “Can’t open the file” wyłączono menadżer zadań. I teraz ludzie pomóżcie mi to wyłączyć , bo fakt “naprawienie” trwa 30sek. ale jest to lekko denerwujące… :frowning: Z góry dziękuję.