Zmiana rozdzielczości? filmu

Witajcie. Mam pytanie. Po pierwsze nie jestem przekonany, czy odpowiednio sformułowałem temat, no ale to wyjdzie z opisu mojego problemu.

Robie krótki filmik w Microsoft Movie Maker. Zrobiłem juz tego dużo, ale taki problem napotykam po raz pierwszy. Łączę 3 rzeczy: filmik i dwa zdjęcia. Na flimie jest księżyc, który zmienia się w okrągłe szkło, natomiast to szklo zmienia się w kulę ziemską. Wszystko okrągłe. Niestety podczas łączenia filmu i zdjęć w Movie Makerze następuje zniekształcenie pierwszej kuli i z okrągłego w oryginale księżyca powstaje jajo… Zobaczcie zresztą sami:

http://picasaweb.google.de/Peciaki/Filmy/photo#5173900590277434466

Movie maker zwęża filmik o księżycu i przez to powstaje jajo. Moje pytanie brzmi: JAKIM PROGRAMEM MOżNABY SPOWODOWAć, żE WSZYSTKO W REZULTACIE BEDZIE OKRąGLE?

POZDRAWIAM I SERDECZNIE DZIęKUJę.

Spróbuj Nero Vision być może nie zniekształci obrazu,łączyłem w nim film ze zdjęciami i wychodziło doskonale.

Ok, dzięki. A znasz może jakiś program, którym przed połączeniem tych czesci możnaby ten filmik jakos zwęzić… Najlepiej byloby zaznaczyc obszar i użyć go. Tak jakby odciąć filmowi po 3cm z boków…

spróbuj tego programu.

W tym Nero Vision jest okno wyświetlanego pliku,a pod nim małe suwaki z obu stron którymi ustawiasz obszar pliku do zapisania,no i masz plik skrócony ile chcesz.