Zmiana Rozdzielczości w grze

Witam.

Mam pewien problem z rozdzielczością w owej grze(zoo Tycoon 2). Raz wybrałam opcje “otwórz w oknie” co skutkowało tym, że gra zminimalizowała się w bardzo małe okienko na którym praktycznie nic nie było widać. Postanowiłam jednak wrócić do trybu pełnoekranowego, lecz rozdzielczość została najwidoczniej z trybu małego okienka, gdyż gra jest bardzo spikselizowana.

W opcjach gry nie ma w ogóle możliwości ustawiania rozdzielczości…(Brawo dla Microsoftu za ich błyskotliwość)

Grzebałam w plikach config, lecz są one strasznie długie + wszystkie linijki dotyczą tylko kart graficznych(nie wiem po co im ta cała lista…) i o rozdzielczości nie ma ani słowa.

Pobierasz z neta program do zmiany rozdzielczości tej gry bądź zmieniasz na monitorze ustawienia alboo na kompie masz rożne możliwości poczytaj :wink:

Pozdrawiam :slight_smile:

■■■? Koleś jak się nie znasz to nie pisz.

Nie ma żadnych programów do zmieniania rozdzielczości, na pewno nie dla tej gry to po 1. Po drugie zmiana rozdzielczości monitora nic nie daje, bo gra przecież i taka automatycznie ją ustawi na taką, jaka jest w niej wpisana…

Sprawdź plik options.xml <- w nim powinna być zapisana rozdziałka.