Zmiana rozmiaru okienka po załadowaniu strony

Cześć.
Dodałem na swojej stronce radio - po kliknięciu linka otwiera się osobne okienko z playerem. Okienko ma z góry ustaloną szerokość i wysokość, dopasowane do rozmiarów playera. Jednak u siebie w przeglądarce mam domyślnie powiększone strony do 120% i w efekcie po otwarciu okienka z playerem zawartość jest skalowana i wychodzi poza określony rozmiar. Czy jest jakaś metoda, żeby po wyświetleniu playera pobrać jego przeskalowany rozmiar i na jego podstawie dopasować wymiary okienka?

Pozdr.

Musisz znać nieco JavaScript: How do you resize a browser window so that the inner width is a specific value

To jednak nie działa - js wymagany do wykrycia powiększenia i przeliczenia: np. jak 120% to zoom/scale na 0.8

/questions/21093570/force-page-zoom-at-100-with-js /questions/1055336/changing-the-browser-zoom-level

---

Na powiększenie typu zoom 120% - próba resetowania:

Zoom:1; 			/* stary internet explorer */
transform:scale(1); 		/* nowoczesne przeglądarki */
-ms-transform: scale(1); 	/* internet explorer 9 */
-webkit-transform:scale(1); 	/*starsze chrome / safari i podobne */
-moz-transform:scale(1); 	/* starsze wydania firefox i podobne */

@Pablo_Wawa spoko, orientuję się trochę w temacie, dodałem funkcję resizeViewPort() i jest w miarę dobrze - przynajmniej pod Firefoxem, bo pod IE11 już po prawej zostaje kawałek pustej przestrzeni, a pod SlimJetem okienko nadal jest o kilka pikseli zbyt małe. :confused: No ale dzięki za pomoc

1 polubienie