Zmiana skórki w tlenie, problem

Witam, chciałem sobie zmienić skórke w tlenie, ale nie mogę cały czas pokazuje się to :

55a43129c397df75m.jpg

Nie wiem co mam robić, aby mozna było normalnie zmieniać skiny, to samo w oknie rozmów , tam gdzie mają się wyświetlać reklamy, wyświatla się tylko białe pole :confused:

nie działa … :?:

Ustawienia programu -> Skórki -> Wybór skórki

no to masz screena co sie pokazuje jak biorę opcje

zamast możliwości wyboru skórki, pojawia mi sie tylko okienko i w środku wszytsko białe jak na screenie, przez 10 min trzymałem to okno otwarte i to samo :confused:

myślałem że dało by się ręcznie … :slight_smile:

napewno załadowałeś skóre to odpowiedniego katalogu … :?:

reinstalacji próbowałeś … :?:

Mysle, ze pomogloby zainstalowanie starszej wersji ale nie wiem czy ci to pasuje.

http://www.tlenplus.webpl.org/?page=pobierz

nic nie musiałem ładowac, po instalacji tlena mam przecież kilka skór do wyboru, a ja po zainstalowaniu tlena , nie mogłem już wybrać na samym poczatku skóry ponieważ takie białe mi się tylko wyswietlało, a to się dzieje jak jakimś cudem uda mi sie zmienić skórkę :

c7bdaaa3431fd652.jpg

w tej chwili, i dalej to samo :confused:

Ha, juz wiem jaki jest problem. Masz zainstalowany IE7, a najnowsze wersje Tlena gryzą się z nią. Radze ci ściągnąć jakąś starą wersję, najlepiej z linka który ci podałem, lub wywal IE7.

dzięki za odpowiedź, wywalę w takim razie ie7, i tak zresztą tego nie używam :stuck_out_tongue:

Jeszcze raz dzięki