Zmiana softu Motorola E398 na R1

(Mateok0) #1

Witam wszystkich :slight_smile:

No więc od wczoraj stałem się posiadaczem telefon Motorola E398. Wszystko ładnie chodzi, dzisiaj nawet wgrałem sobie jakieś gry (bo przez bluetooth się nie da [i tak nie posiadam :P], a “normalnie” skopiować na kartę pamięci nie idzie). Słyszałem, że można zmienić soft (no to nie nowość raczej :D), bo po wgraniu nowego, telefon jest dużo lepszy ;). Czytałem, że można robić filmy (bo teraz to tylko zdjęcia), lepsza głośność jest, nowsza wersja javy (albo rozszerzona, nie wiem, może wtedy pójdzie gadu-gadu [oj na tym mi najbardziej zależy :D]). Teraz pojawia się problem - jak? Pierwszy raz zmieniam soft, nie wiem od czego zacząć, ani jaki soft wybrać (bo akurat tych, to “do wyboru do koloru” - jakieś monstery, nie wiem ocb). Oczywiście szukałem na google, ale albo nie chodzi link, albo linki do programów już są przestarzałe… :frowning: Nie chciałbym zepsuć sobie komórki :stuck_out_tongue: A to może być możliwe, bo nigdy wcześniej nie zmieniałem softu. Pewnie trzeba by było zrobić jakiś backup (ale znów pojawia się pytanie - jak?) Więc bardzo proszę Was o pomoc - skąd ściągać, jak wgrywać, który najlepszy soft i co daje, jak np. zainstalować gg, aby chodziło (korzystam z heyah, więc pasowałby wgrać heyahgg [nie pobiera mi wtedy opłaty za połączenie :P]). Temat nazwałem “Zmiana softu Motorola E398 na R1”, bo chyba o to R1 chodzi :slight_smile:

Z góry WIELKIE DZIĘKI!

(Msoczek) #2

Witam.

Moto e398 można zmienić za pomocą softu na Moto E1.

Polecam ci stronkę: http://www.matrax.net/forum/ Seria Exxx

Tam na pewno dowiesz sie wielu dziwnych i ciekawych rzeczy na temat Motoroli.

(Novvaczeq) #3

Witam

nie R1 a E1 ;D

jak kolega wyżej polecam matrax i dodam ciekawa stronkę z softami a mianowicie http://www.e398mod.com/

(Mateok0) #4

Przepraszam, pomyliło mi się :stuck_out_tongue: E1 :wink: No widziałem to forum, ale tam jest tyle tematów, że trudno się połapać :stuck_out_tongue: No i nadal nie wiem, który soft najlepszy. Za dużo też nie chce zmieniać :stuck_out_tongue: Żeby mi potem pół funkcji posuwało, albo zmieniło wygląd… Zależy mi na tym gg, lepszych głośnikach i robieniu filmu i szybkości :stuck_out_tongue: :wink: Może ktoś powie jakie miał własne doświadczenia… :wink:

Edit:

Teraz tak czytając np. tę stronę: http://peb.pl/232289-post8.html to napaliłem się :smiley: Tyle nowych, lepszych funkcji… tylko od czego teraz zacząć? Może ktoś poleci jakąś dobrą, sprawdzoną instrukcję?

I miałbym jeszcze pytanie, bo na stronie: http://dhost.info/alareel/index.php?s=mody&m=ROKR_E1&lng=pl pisze:

To znaczy, że bateria będzie mniej trzymać? :frowning: Bo znów za dużo zmian też nie chcę :stuck_out_tongue: Pisałem wyżej, które mi najbardziej odpowiadają (lepsza głośność, gg, szybkość, filmy) :wink:

Dzięki za pomoc!