Zmiana sposobu logowania -Jak? (XP)

Mam XP i jeden profil. Kiedy włączam kompa odpala się ekran z wyborem Użytkownika(chociaż jest jeden). Jak zrobić aby od razu logował się na ten profil?

http://dariuszpod.republika.pl/windows/ … roste.html

Sprawdź w Panel Sterowania->Konta użytkowników czy nie ma tam trzech kont :doubt: .

Ja kiedyś zauważyłem u siebie taki sam problem (a muszę powiedzieć, że nikt oprócz mnie nie potrafi użyć kompa, a więc nikt nie mógł mi założyć pod nosem konta :!: , nie miałem też dostępu do Internetu! :beksa: ) Miałem tam trzy konta: swoje, gościa i trzecie, jakieś ukryte :o , chronione hasłem 8-[ , i do tego jakiejś kosmicznej nazwie (jedyne co dało się zrozumieć to “.NET”). Usunąłem to trzecie konto :splat: :onfire: :stuck_out_tongue: , znikł ekran logowania przy uruchamianiu, komp działał normalnie :lol: .

Jeśli w Kontach Użytkowników nie ma podejrzanego konta, to czytaj rady innych.

Miałeś racje deFco! dzieki :smiley:

To było konto stworzone automatycznie po instalacji .NET Framework. Można je oczywiście usunąć.

Ja mam inny problem nie mam kont jeden pod drugim tak jak normalnie w xp tylko kazdy po kolei musi wpisywac swoje dane personalne. Jak chce to zmienic to pisze ze musze usunac netware. Czy to netware jest potrzebne? I czy moge to usunac?

Dziekuje za pomoc:)

MoZna jeszcze inaczej

start > uruchom > control userpasswords2 > odznacz “Aby używaż tego kompa …” > zastosuj > w nowym oknie podaj nazwe konta które ma być automatycznie logowane - i hasło jeżeli jest > ok