Zmiana standardowych napisów

witam

interesuje mnie czy da się jakoś zmienić standardowe [TAK] [NIE] [ANULUJ] [ZASTOSUJ] na jakies inne wyrazy ? np. gdy chcę skasować plik to wtedy wyskakuje okienko z pytaniem i są dwie opcje [TAK] i [NIE], to czy można sobie wpisać jakieś dowolne wyrazy zamiast standardowych tak i nie?, . Jeśli tak to jak ?

Spider_MK , musiał byś integrować w kod programu, o jaki program chodzi Ci dokładnie?

Windows XP

Spider_MK , w każdym z programów jest to definiowanie indywidualnie dla programu i tak jak wcześniej napisałem musiał byś ingerować w kod każdego z programów.

Generalnie rzecz biorąc akurat taka ingerencja w pliki programu lub systemu jest względnie łatwa i w miarę bezpieczna. Przynajmniej jeżeli nie chodzi o te pliki systemowe, któe są cały czas w użyciu i jest kłopot z ich podmianą.

A modyfikację można wykonać jakimś edytorem zasobów, np. Resource Hackerem albo programikiem XN Resource Editor.

Wystarczy tylko wiedzieć z jakiego programu pochodzi okno dialogowe, otworzyć plik exe lub dll-kę zawierającą zasoby okien dialogowych, podmienić, zapisać i gotowe.