Zmiana struktur tabelek

Kilka podpowiedzi

1 div ustawia się za pomocą styli css a więc musisz je znać

2 Możesz pobrówać z float

3 Zobacz jakąś stronkę czy darmowy szablon i luknij jak tam są zkontsruowane style.

4 Jaki hosting może zmień na lua albo cba

http://www.kurshtml.boo.pl/css/szablon.html

Ja nie koniecznie potrzebuję tych divów… Chodzi mi tutaj o to, żeby we wszystkich przeglądarkach moja strona wyświetlała się tak jak w Firefoxie - to po 1, a po 2 jeżeli nie ma innego wyjścia i trzeba zmienić je na divy, to ja z ręką na sercu mówię wam, że próbowałem już 1000 razy i jakoś mi nie wychodzi, a do tego wszystkiego doskwiera mi jeszcze brak czasu… I jeszcze jedno chciałbym już moją stronkę oglądać gotową w internecie,a nie cały czas na dysku :frowning: Bardzo proszę o pomoc w przerobieniu mojego pliku źródłowego… Jeżeli ktoś ma czas i ochotę pomóc biednemu w potrzebie to to jest odpowiednia chwila… :slight_smile:

Aby Tobie strona chodziła w FF, IE, Opera itp. To trzeba trochę roboty. Sam wiem ile trzeba się narobić, żeby i tu i tam chodziło. To nie jest takie “chop-siup”.

A czy można prosić o jakieś konkretne wskazówki… Najlepiej wszystko krok po kroku co musiałbym zrobić… Z tego co mówiłeś Ty już coś takiego robiłeś, więc mógłbym liczyć na Twoją pomoc?