Zmiana systemu xiomi redmi 6

Częśc pewnego razu postanowiłem wgrać na telefon xiomi redmi 6 cynagen mod 17.1 i git wgrał się działał ale kiedy chciałem zmienic system to się wszystko ■■■■■ło i nie instalowało wgrałem oryginalny rom xiomi i od nowa twrp i lineage os się nie instalował wgrała się inna dystrybucja ale kiedy ją chciałem zamienić na co innego to ona po ponowny wgraniu też nie ruszyła dodam że miui cały czas działało i dało się zainstalować . z góry dzięki

Zrób Wipe Data, System i Cache przed wgraniem ROM’u. Po wgraniu wyczyść tylko Data i Cache, ew. jeszcze ART Cache.

Telefon się cały czas restartuje ale orginalny ROM nadal działa o co może chodzić .?

Robiłeś Dalvik /ART Cache wipe?

Tak przed i po wgraniu romu

To smartfon z SoC Mediateka. Tutaj zawsze będziesz miał jakieś mniejsze lub większe problemy z custom ROMami. Układy MTK są b. słabo wspierane pod tym względem.
LineageOS masz tylko wersję nieoficjalną.
Pamiętaj, że większość custom ROMów wymaga odpowiedniego firmware na partycji vendor, więc musi być odpowiednia wersja DEV oryginalnego ROMu wcześniej zainstalowana, aby sterowniki do różnych podzespołów wgrały się na partycję vendor.
Czytaj dokładnie jakiej bazowej wersji ROMu MIUI nowy ROM wymaga. Bez tego nie zainstaluje się lub będzie bootloop.

Wielkie dzięki dograłem vendor i od kopa ruszył dzięki i pozdrawiam :smiley::+1: