Zmiana systemu z visty na 7 bez tracenia danych

Mam takie pytanie, czy jak zainstaluje Windowsa 7 STĄD to usuną mi się wszystkie pliki? Bo nie moge stacić ani jednego z obrazów dokumentów itp. i dysków C i D. Bardzo zależy mi żeby wypowiedział się ktoś kto się na tym zna :slight_smile:

Przy aktualizacji nic się nie stanie.

Ale to nie aktualizacja, czytaj człowieku i nie udawaj że masz dawna. Podałem link a jak chcesz nabijać posty to wypad na inne forum

To była wersja RC czyli próbna wersja systemu która już wygasła, więc już jej nie zainstalujesz.

Taki OffTopci teraz zrobie :stuck_out_tongue:

Jak przestawisz Datę w BIOSIE przed Instalacją to powinno odpalić, potem zmieniasz na Aktualną i masz :stuck_out_tongue:

Dhawid12, jeżeli ściągniesz Windozę z dobreprogramy.pl i wypalisz ją na płytce, to przy instalacji masz wybór rodzaju instalacji. O ile mnie pamięć nie zwodzi jest tam między innymi aktualizacja. Windę 7 stawiasz na Viście i masz wszystkie pliki i resztę swojego syfu. Jeśli się nie znasz/nie próbowałeś to się nie wypowiadaj. Jeżeli umiesz czytać, to zauważ, że w topicu napisałeś “Z Visty na 7”. Stąd moja odpowiedź czopie :P. Przy całkowitym usunięciu Visty kasują Ci się wszystkie pliki na partycji. To chyba logiczne.

Pozdro i poćwicz.

Dhawid12 , nazwij proszę temat konkretnie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978

Masz jeszcze jedno bardzo ważne pytanie, jak będe instalował(w trybie aktualizacji jak mówi sunbeam96 ) siódemke i coś pójdzie nie tak to będe mógł zrobić przywracanie systemu (do poprzedniego stanu(opcja w viście))?

Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś tego próbował. Najbezpieczniej będzie zrobić obraz partycji. Gdy coś “pójdzie nie tak” podczas aktualizacji to Visty już raczej nie uruchomisz. Oczywiście jeżeli obraz poprawnie wypali się na płytce i poprawnie się ściągnie to nie będzie nieprzyjemności.