Zmiana szybkości poruszania kursora w konkretnej myszce

Witam.
Od kilku dni korzystam z dwóch myszy do komputera. Jest to praktycznie ta sama mysz Modecom, z tym że jedna jest bezprzewodowa, a druga na kablu. Mój “problem” dotyczy tego, że mysz bezprzewodowa jest odrobinę szybsza od tej na kablu. Przez większość dnia używam myszy przewodowej. Gdy kładę się z komputerem na łóżku to przestawiam się na bezprzewodową. Kursor jest trochę szybszy, więc muszę w ustawieniach myszy Windowsa 10 zmniejszyć szybkość o jeden “ząbek”. Wszystko jest ok do momentu, gdy znów podłączę mysz na kablu. Jako, że zmniejszyłem szybkość w ustawieniach to teraz okazuje się, że mysz przewodowa jest za wolna i znów muszę wchodzić w ustawieniach.
Moje pytanie jest takie: czy da się w jakiś sposób ustawić szybkość kursora oddzielnie dla każdej z myszy? Tak, żebym nie musiał po każdej zmianie myszki grzebać w ustawieniach. Jest to trochę irytujące. Jeśli ktoś zna odpowiedź to proszę o radę :slight_smile:

O jakim modelu piszemy ?

Modecom MC-M10S oraz MC-WM10S.

“Sensor optyczny zainstalowany w myszy posiada rozdzielczość 1600 DPI, która nie jest konfigurowalna” więc nie.

Czyli zostaje każdorazowe przełączanie ustawień. OK. Dzięki za pomoc.