Zmiana tapet - zmiana rozdzielczości - bałagan na pulpicie

Zastosowałem co 10 sekundową zmianę tapet na pulpicie. Niestety tapety są zazwyczaj innego rozmianru niż mój pulpit (1366x768) i zdjęcia zazwyczaj większe choc mniejsze też. Zastosowałem wypełnienie. Wszystko pieknie, ale po każdym restarcie pewnie z powodu zmieniającej się rozdzielczości mam pomieszane ikony na pulpicie. Czy da sie temu jakoś zaradzić? Jakieś skalowanie, czy ustawianie Nvidii?

Ten program zapisuje pozycję ikon na pulpicie. Gdy się pomieszają wystarczy wczytać poprzedni zapisany układ ikon i automatycznie powrócą na swoje miejsca :wink:

http://www.programosy.pl/program,desktopok.html

Takich programów mam już kilka. Zależy mi na tym aby bląd przesuwania zniknął - u moich znajomych tego nie ma. Doszedłem do tego wieloma formatami systemu i istalacjami krok po kroku iż winna jest tutaj Nvidia i jest sterownik. istalowałem więc po kolei rozne jej wersje - w każdej jest to samo, więc pytanie jak ja może ustawic by to dobrze działalo. Dlaczego bowiem ja mam poprzestawiane ikony po zmiennych tapetach a inni nie?? - Gdyby bląd miał ten każdy zrozumiałbym to!