Zmiana taryfy z MixPlus na 36/6

Witam. Mam problem, a raczej małe pytanie, ponieważ mam telefon w Mixie i zostało mi parę doładowań do końca umowy i chciałbym przejść z Mixa do 36/6 lecz ten 36/6 już by był bez telefonu i umowy (zwykły starter). I moje pytanie jest następujące.

Jak zerwać umowę w plusie, gdy już spłaci się doładowania ponieważ sprzedawca w plusie mówił że trzeba wysłać sms’a o treści simplus czy coś takiego na podany numer i trzeba czekać a potem karte można wyrzucić czy coś takiego. Czy ktoś się spotkał z tą formą zrywania umowy ?

Natomiast mam jeszcze drugie pytanie. Czy mój numer który mam teraz w Mixie mógłbym przenieść do tego startera z 36/6 ponieważ nie chciałbym stracić doładowanej kwoty.

Pozdrawiam.

Umowa kończy wraz ze spłaceniem telefonu. Załaduj ile tam ci zostało, wykorzystaj i przejdź potem do 36i6. Masz tam regulamin umowy. Zerwać chyba nie możesz

Kiedy kończy Ci się mix przechodzisz automatycznie w pokontraktowy mix. Niby simplus prawie no ale prawie. Jeśli miałeś umowę na co miesiąc po 30 zł to doładowując teraz nawet po 150 zł to i tak będziesz miał to przez miesiąc. Wysyłasz smsa na jakiś tam numer o treści simplus i po tygodniu masz taryfę simplus twój profil (ja tak robiłem). A dalej co do przejścia do 36 i 6 to musisz szukać :slight_smile: ja zostaje przy simplusie ale jeśli będzie się dało przejść i mają lepszą ofertę to sam też przejdę