Zmiana tel. czy się opłaca?

(Tomson 13ck) #1

Witam

Czy jest sens zmienić kom. se c510 na nokia x2? Patrzyłem porówniania to nie wiele się różnią. Jakie jest wasze zdanie?

Pozdrawiam, Tomsonis

(Nix Noxi379) #2

IMHO nie warto SE C510 ma większe możliwości, jest bardziej rozbudowany pod względem funkcjonalnym, jedyna zaleta tej nokii to mocniejsza bateria.

(Tomson 13ck) #3

Mam pytanie z innej beczki. W tej nokii są do wymiany wszystkie głośniki. Na allegro znalazłem takie ten jest do rozmów, a ten do słuchania muzyki. Będą pasować do tej nokii te głośniki? Gdzieś na necie czytałem, że są z tą nokią kompatybilne ale wole się zapytać.

(kamil19116) #4

zostaw se c510. Tak jak kolega powiedzial wczesniej nie ma sensu go zmienic. Jest dobry do konfigurowania i tuningu. Varraq baterie zawsze mozna zmienic :slight_smile: . Ja bym w zyciu nie zmienil na nokie. Sypie sie soft a o za tym sa kijowe. Ciezko je ulepszyc. Zostaw se i nie zawracaj sobie glowy nokia

(Tomson 13ck) #5

A co do wymiany głośników to będą pasowały?

@Edit:

A i mam jeszcze jedno pytanie. Jako, że tel. wpadł do gorącego smalcu i w celu wyczyszczenia można odkleić czy odczepić(nie wiem jak to się trzyma) tą białą płytkę co jest pokazana na zdjęciu? Czy trzeba będzie kupić nową?