Zmiana tel. czy się opłaca?

Witam

Czy jest sens zmienić kom. se c510 na nokia x2? Patrzyłem porówniania to nie wiele się różnią. Jakie jest wasze zdanie?

Pozdrawiam, Tomsonis

IMHO nie warto SE C510 ma większe możliwości, jest bardziej rozbudowany pod względem funkcjonalnym, jedyna zaleta tej nokii to mocniejsza bateria.

Mam pytanie z innej beczki. W tej nokii są do wymiany wszystkie głośniki. Na allegro znalazłem takie ten jest do rozmów, a ten do słuchania muzyki. Będą pasować do tej nokii te głośniki? Gdzieś na necie czytałem, że są z tą nokią kompatybilne ale wole się zapytać.

zostaw se c510. Tak jak kolega powiedzial wczesniej nie ma sensu go zmienic. Jest dobry do konfigurowania i tuningu. Varraq baterie zawsze mozna zmienic :slight_smile: . Ja bym w zyciu nie zmienil na nokie. Sypie sie soft a o za tym sa kijowe. Ciezko je ulepszyc. Zostaw se i nie zawracaj sobie glowy nokia

A co do wymiany głośników to będą pasowały?

@Edit:

A i mam jeszcze jedno pytanie. Jako, że tel. wpadł do gorącego smalcu i w celu wyczyszczenia można odkleić czy odczepić(nie wiem jak to się trzyma) tą białą płytkę co jest pokazana na zdjęciu? Czy trzeba będzie kupić nową?