Zmiana trybu działania klawiatury(nie Y na Z)

Witam, jest to mój pierwszy post.

Mam następujący problem, jakaś bliżej niesprecyzowana kombinacja klawiszy w lewym dolnym rogu klawiatury zmienia działanie wszystkich klawiszy na klawiaturze. Nie, nie zmienia Y na Z itd. tylko sprawia że klawisze numeryczne (te nad literami) uruchamiają kolejne aplikacje przypięte do paska zadań, natomiast litery zaznaczają skróty na pulpicie (naciskasz W, i pierwszy w kolejności alfabetycznej skrót na pulpicie zaczynający się na W zaznaczony jest tak jakby nacisnąć go raz klawiszem myszki). Jest to potwornie irytujące, ponieważ każde takie działanie minimalizuje wszystkie aplikacje i wyciąga na wierzch otwarty program bądź pulpit. Inne klawisze uruchamiają kalkulator, outlooka i pozostałe domyślne aplikację systemu windows. Kiedyś udało mi się to wyłączyć, więc wiem że jest to 3 klawiszowa kombinacja znaków w lewym dolnym obszarze klawiatury qwerty. Wie ktoś co to jest i jak można to wyłączyć? A najlepiej zapobiec włączaniu tego czegoś w ogóle. Gram po sieci i nagle WSAD staje się bez użyteczny bo minimalizuje mi grę do paska, a ciężko instować w GW2 samą myszką, dla mnie zawsze kończy się to przymusowym restartem systemu, jakieś pomysły co z tym zrboić?

P.S. Piszę z angielskiego google chrome, nie wiem jak włączyć polski słownik więc mogą być literówki.

To pasuje pod przytrzymywanie klawiszy Win + Shift.

Sugerowałbym posprawdzać opcje w Panel Sterowania -> Centrum ułatwień dostępu -> Ułatw korzystanie z klawiatury (czy wszystko jest wyłączone).