Zmiana układu klawiatury w netbooku hp nc4200

Mam problem z klawiaturą… Używam netbooka HP Comapq NC4200. Oto jej zdjęcie:

4.jpg

Standardowa klawiatura powinna natomiast wyglądać tak:

98-11200-014.jpg

Więc gdy w stadardowej klawiaturze np pod jedynką jest wykrzyknik ja mam co innego, pod dwójką powinnien byc taki znaczek @ ja mam tylde i coś jeszcze. Tylko, że gdy pisze i chcę nadusić na to co na niej jest narysowane na ekranie pokazuje mi się to co by było w standardowej klawiaturze. Moje pytanie brzmi następująco: Czy jest możliwość wgrania jakichś sterowników lub programwów które pokazywałyby gdy napiszę to co jest na klawiaturze? Nie chciałbym zmieniać klawiatury na inną…

Zakładam, że korzystasz z systemu Windows. Pobierz Microsoft Keyboard Layout Creator:

http://www.microsoft.com/downloads/en/d … 7e51db2223

Za pomocą tego programu skonfiguruj sobie układ klawiatury na taki, jaki ci odpowiada.

Tak, korzystam z Windows Xp Prof z SP3 instalowanego z pendrive… Zaraz sprawdze ten programik :slight_smile:

Dodane 10.02.2011 (Cz) 17:05

Taki układ sobie skonfigurowałem, przerobiłem Belgijski Custom. Tylko jak to zapisać i ustawić w systemie aby zawsze działał?

Kinlarhyl , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Jest opcja tworzenia instalatora. Utworzy się plik instalacyjny, odpalasz go, najlepiej po tym zrestartować system (choć zazwyczaj nie jest to konieczne). W ustawieniach regionalnych Panelu sterowania pojawi się nowy układ klawiatury – ustaw go jako domyślny :wink:

Słabo znam angielski, co to za opcja? A dokładniej jak to będzie brzmieć po angielsku?

Dodane 11.02.2011 (Pt) 16:58

Pomoże ktoś?