Zmiana umowy w neostradzie

Witam,

mam takie pytanie… Otóż… zainteresowały mnie strasznie niskie ceny w neostradzie… NEO 20 MEGA TYLKO 69zł… I mam takie pytanie…

Rok temu podpisałem umowę na 3 lata z neo 2 Mega.

Czy teraz mogę przejść na NEO np. 20 mega ? I będę płacił te 69zł…? Czy tak nie można?

w regulaminie TEJ promocji…“Wymarzony internet” pisze cos takiego:

Abonentów korzystających z usługi neostrada na warunkach promocji, które nie są już oferowane przez TP i którzy w czasie trwania Promocji

podpiszą aneks do umowy o świadczenie usługi neostrada, przedłużający okres obowiązywania umowy o kolejne 12 lub 24 miesiące w dotych-

czasowej opcji usługi lub zmieniając opcję usługi na wyższą; w takim przypadku aneks nie może być zawarty na okres krótszy, niż czas pozostały

do końca obecnie obowiązującej umowy 1 ; lub

Czyli co…? Ja moge to wziąć ?

tak możesz przejść i bedziesz płacił 69zł tylko że umowa bedzie od nowa na 2 lata od podpisania aneksu.możesz zrobić to telefonicznie i czekać tydzien na kuriera z aneksem albo iść do telepunktu i tam podpisać aneks i możliwe że prędkość ci ustawią wtedy w ten sam dzień

No to świetnie :slight_smile:

I będę płacił te 69zł tak? za 6 Mega? Zgodnie z promocją ?

Tak potwierdzam :slight_smile:

Już jestem po zmianie umowy z TP z 2 na 6 mega.

Warunkiem jest by skończył się poprzedni okres promocji - tzn ja miałem 6 miesięcy taniej i właśnie ten okres minął.

Umowa na 2 lata od nowa - 2 miesiące 0 złotych, potem po 59 złotych.

Damiano1412 tak możesz będziesz płacił 69 zł pytanie czy twoje łącze obsłuży te 20mega

Witaj,

kolego w jakiej promocji brałeś neo ? Brałeś w Promocji może… “Bezpieczny internet” ?

I na jaki okres podpisałeś umowę ?

U mnie jest TAK…

Umowa podpisana rok temu, pozostalo mi jeszcze 2 lata… Tak wiec jakbym przeszedl na nową promocje…“Wymarzony internet” To bym mial umowę na ile ? 2 lata czy od nowa te 3 lata ?

PS: Właśnie dzwoniłem do TP i potwiuerdzam że można przecodzić na nowe promocję !!

A nie prościej jest wziąć słuchawkę i zadzwonić pod 19393 podać dane i tam powiedzą co można a co nie? to darmowa linia

Tak najlepiej zadzwonić - wszystko wytłumaczą i sprawdzą czy łącze uciągnie większą szybkość.

Prawdopodobnie do końca roku można również zmienić umowę nie zwiększając prędkości, a skorzystać z nowych cen.

A jeszcze chciałem o coś zapytać…

Telefon miałem w TP z abonementem, niedawno tak jakby przeszliśmy na Dialog… bo prawdopodobnie Telefonia Dialog otrzymała decyzję Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie usług hurtowego zakupu abonamentu (WLR - Wholesale Line Rental) od Telekomunikacji Polskiej. Ok, abonament miałbyć niższy ALE…

Ostatnio prztyszła nam faktura z TP… i nie 130zł jak płaciliśmy tylko 80zł… nie było tam abonemantu za telefon tylko JEDYNIE same rozmowy…

O co tu chodzi?

Dodane 28.11.2010 (N) 18:38

A jeszcze chciałem o coś zapytać…

Telefon miałem w TP z abonementem, niedawno tak jakby przeszliśmy na Dialog… bo prawdopodobnie Telefonia Dialog otrzymała decyzję Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie usług hurtowego zakupu abonamentu (WLR - Wholesale Line Rental) od Telekomunikacji Polskiej. Ok, abonament miałbyć niższy ALE…

Ostatnio prztyszła nam faktura z TP… i nie 130zł jak płaciliśmy tylko 80zł… nie było tam abonemantu za telefon tylko JEDYNIE same rozmowy…

O co tu chodzi?