Zmiana Uprawnień dla Pliku w System32

Chciałem zaistalować sobie nieoficjalne style do windows visty. Aby to zrobić trzeba podmienić trzy pliki w folderze system32. Najpierw jednak muszę nadać sobie dla nich uprawnienia, ale problem w tym, że nie mogę. Klikam na plik, edytuj uprawnienia, i nie mogę nic zmienić. Mam konto z uprawnieniami administratora, próbowałem nawet z konta Administrator, tego ukrytego i nic. Jak zmienić uprawnienia dla plików w folderze systemowym?

Ps.

I tak nawiasem, mam uprawnienia dla użytkownika, administratora, system i dla TrustedInstaller, kto i co to jest TrustedInstaller.

Pozdrawiam

do podmiany tych plików użyj najlepiej sunrise vista konfiguratora na www.sunriseproject.org . morzesz też w nim dodać opcje do menu kontekstowego przejmij na własność, co pozwoli go podmienić ręcznie

program sunrise vista konfigurator>>>> tam masz style, i mozna podmienic te pliki zaznaczając tam pewną opcje.

Mozesz napisac z kad masz te style i jak je uruchomic? bo te 4 style z sunrisa mi sie juz nudza :\

style zassysacie z np. www.deviantart.com …wtawiacie je w windows\resc…\themes\ i tam folder stylu i plik z tego folderu luzem…

style mam z deviantart i już wiem jak podmienić pliki.

gdyby kotś potrzebował,

uruchamiamy wiersz poleceń jako administrator,

następnie wpisujemy

takeown /f [ścieżka do pliku]

i już mamy kontrolę

ale jak tych styli uzywac? sciagnelem i co dalej?

[opis trusted installer]

i jak zassałeś to prawoklik na pulpit–>personaizuj–>kolor i wyglad okienek–>otwurz menu klasycze(jakoś tak)–>wybieraz styl który zassałeś, ale uwaga…będzie się też nazywał windows aero

style trzeba skopiować do C:\Windows\Resources\Themes i potem tak jak pisze kuhar