Zmiana ustawień kart w "wiadomości i zainteresowania"

Witam. Nie wiem jak to się zmieniło, próbowałem różnych sposobów, ale nie mogę sam dojść do tego jak to zmienić. Chodzi po prostu o karty.

Były obok siebie jak tutaj >>
12345

a obecnie mam ustawione jedna pod drugą >>

Jak z powrotem ustawić, aby były obok siebie? może jest to powiązane z przeglądarką microsoft edge i kontem, których także używam. Ktoś coś pomoże ?:slight_smile:

Najlepiej olać i zablokować wysuwanie po najechaniu, to żre pamięć i procesor jak 2 karty przeglądarki.

Powiększałeś czcionkę? Tutaj podobny problem spowodowany powiększeniem czcionki.

Wypróbowałem wszystkie sugestie innych osób i żadna z nich nie zadziałała. Potem przypomniałem sobie, że miesiąc temu (zanim zainstalowałem „widżet wiadomości i zainteresowań”) zwiększyłem rozmiar czcionek, aby łatwiej było mi czytać długie artykuły. Poszedłem do ustawień i zmieniłem wyświetlany rozmiar tekstu z powrotem na normalne 100% i poof, pojawiły się 2 kolumny.

Aby zmienić rozmiar tekstu, przejdź do Ustawień, następnie do Ułatwień dostępu, a następnie do Wyświetlania. Oto link do strony Microsoft dot com, która wyjaśnia, jak to zrobić. Nie zapomnij nacisnąć przycisku Zastosuj. Niestety, jeśli rozmiar tekstu przekracza 100%, 2 kolumny zmieniają się z powrotem w jedną kolumnę. Osobiście wolę ułatwić czytanie moim oczom, niż martwić się o „widżet wiadomości i zainteresowań”.

Faktycznie, ja też zmieniłem na 113" ustawione w sumie to wszędzie wszystko powiększam bo niestety wzrok już gorszy dużo i przy większym tekście i szacie graficznej nie trzeba tak wzroku wytężać. Dzięki za odpowiedź.

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.