Zmiana ustawień uTorrent

Mam problem, a mianowicie coś mi się zmieniło z pobieraniem plików za pomocą utorrenta.

Chodzi o to że jak pobieram np plik z przykładowej strony torrenty.org niech będzie jakiś album muzyczny, to zawsze było tak klikałem pobierz plik torrent wyskakuje okienko wybieram otwórz za pomocą utorrent(domyślny) i tu mi wcześniej wyskakiwało okienko w utorrencie gdzie mogłem wybrać miejsce zapisu plików oraz mogłem wybrać jakie pliki mają być pobierane, mogłem odznaczać niepotrzebne pliki, np. z tego albumu muzycznego mgłem wybrać jedna mp3, a teraz wszystko mi się zapisuje automatycznie do jednego folderu i nie ma tego okienka żebym mógł wybrać gdzie i co pobrać.

Próbowałem szukać w necie ale nie znalazłem odpowiedzi mam uttorenta 3.1.2 a używam Firefoxa i Google Chrom i na obu przeglądarkach jest tak samo

W ustawieniach w utorrent: “UI Settings” > “Przy dodawaniu torrentów” zaptaszkuj opcję “Show a window that displays the files inside torrent”

Podziękował. Taka prosta rzecz, a się 1h z tym męczyłem, nie wiem jak mi się to odznaczyło, możliwe że przy aktualizacji utorrenta