Zmiana visty business angielskiej OEM na ultimate polską?

cześć… mam pytanie do znawców tematu… kupiłem komputer z orginalnie zainstalowanym systemem vista business OEM w wersi angielskiej i chciał bym zmienić ten system na ultimate OEM w wersji polskiej… jak to zrobić ?? ktos pomoże ?? i napisze krok po kroku co zrobić ?? i jeszcze pytanko dodatkowe bo słyszałem ze kupując taki system w wersji 32bit jak sie nie sprawdzi to mozna go bezpłatnie wymienic na 64 bit prawda to ?? jak tak to jak to sie robi ?? z góry THX… pozdro for ALL…

sądze że musisz kupić wersję oem visty ultimate i normalnie wgrać (format i instalacja ultimate) ponieważ a ang do pol raczej zaktualizować się nie da, ew możesz skorzystać z anytime upgrade ale wtedy będziesz miał po angielsku do czasu aż wydadzą polskie mui

to że bedzie to trzeba zrobic za pomocą płytki to ja wiem… ogólnie to ja mieszkam w angli i teraz ktoś z moich znajomych pojechal do polski na urlop i ma mi przywieść z polski viste ultimate polską tylko ze ja nie wiem jak to wszystko przeprowadzić nigdy nawet format c nie robiłem w rzadnym komputerze a co dopiero odinstalować stary system i zainstalować nowy jest to dla mnie czarna magia a i na nikogo liczyc nie moge tylko na siebie wiec dlatego pytam o konkretne wskazówki krok po kroku jak to zrobić ???

po prostu skopiuj co wazne na plyty i nastepnie wkladasz plyte z vista uruchamia sie instalator i jak masz wybor dyskow zazaczasz dysk klikasz wiecej opcj i formatuj