Zmiana w rejestrze powracająca po restarcie do poprzedniego stanu (wył. numlocka po starcie systemu)

Chciałbym WYŁĄCZYĆ numlocka po starcie systemu, więc według tej podpowiedzi zrobiłem odwrotnie niż tutaj: http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_10-start/numlock-on-startup-using-win-10-home/3e935c30-e818-4636-82ac-95e468d9d745?auth=1 i ustawiłem 0 (dziwne, że ja mam domyślnie ustawione 2).

W ścieżce dla ogólnego ustawienia, czyli HKEY_USERS.DEFAULT\Control Panel\Keyboard mam też ustawione poprawnie 0 (2147483648).

Problem jest jednak taki, że zmiana w pierwszej ścieżce dla danego użytkownika nie działa, i tak za każdym razem po starcie w rejestrze widnieje tam 2, czyli włączony numlock.

Czytałem, że należy wyłączyć fast-upa, uruchomić regedit jako administrator, ale bez zmian, próbowałem też edytować w trybie awaryjnym. Nawet po usunięciu klucza i restarcie, klucz powraca z ustawioną cyfrą 2.

W BIOSie nie mam żadnych ustawień do numlocka.

Ma ktoś pomysł dlaczego tak się dzieje i jak na stałe ustawić wyłączony numlock po starcie systemu?