Zmiana wagi pliku bez zmiany rozdzielczości

Hej,

przeszukałam forum ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Mam animację (robiona w PhotoShopie ale to chyba nie ma znaczenia). Ma wymiary 972 x 130 px ale waży ponad 300 KB. Musze zmniejszyć ja do wagi nie przekraczającej 99 KB (wymogi administratora) jak mogę to zrobić nie tracąc na jakości i nie zmieniając wymiarów banera?

Pozdr i proszę o wsparcie :wink:

Czy to jest gif czy wideo?

Zresztą według mnie raczej nie do zrobienia bo obojętnie czy to animowany gif czy też animacja wideo zmniejszenie ilosci klatek lub formatu renderowania doprowadzi automatycznie do utraty jakosci.Jedyne co możesz próbować to uzyskać jak najmniejszą stratę jakosci poprzez redukcję klatek w .gif lub zmianę formatu wideo np.na H.264 oraz redukcję klatek wideo.

baner jest w gif. ale w photoshopie eleemnts 6.0 nie ma opcji animacji - jedynie przez zapisywanie gifu i wyborze opóxnienia klatki więc automatyczni ejedną klatka jest jedna warstwa? czy nie widzę czegoś? może jest jakis inny sposób obejścia tego?

Pisałem jak można to zrobić w Photoshop CS.Niestety nie znam PS Elements więc nic w tym temacie nie mogę Ci pomóc.Może ktos kto zna ten program?

Jesli posiadasz Animation Shop to możesz zmniejszyć w nim ilosć klatek.Albo wrzuć tutaj swój gif lub link to spróbuję cos zrobić.