Zmiana wersji programu

Mam program, który działa pod dana wersje innego programu.

Jest to program do pewnej gry. Chciałbym dowiedzieć się czy jest możliwość zmiany wersji tego programu by działał ze starsza wersja tej gry. Próbowałem popróbować coś z plikami dll, ale nic ciekawego nie znalazłem oprócz zmiany grafik itp.

Ma ktoś jakiś pomysł?

Z tak konkretnym opisem problemu powinieneś udać się do Wróżki Marioli.

Ehh… no spróbuje coś więcej opisać.

Jest to program do nagrywania filmów w grze.

Jest on w wersji 4.0.4 bodajże, jest pod wersje gry 8.5 chyba.

Potrzebuje go przerobić by działał z starsza wersja tej samej gry.

Zmienianie plików dll nie pomaga bo zmieniam tylko szczegóły tego programu do nagrywania, a nie wersje.

Nie wiem co mógłbym jeszcze napisać, gdy próbuje go włączyć z starsza wersja gry to wyskakuje błąd (zła wersja).

Moze muszę coś pokombinować z plikami z starszej wersji gry, no nie wiem, jestem zielony w tych sprawach.

Chciałbym nagrać film dla znajomego z poradnikami do gry, wytłumaczyć przez gg jest trudno, a mieszka on daleko ode mnie.

Próbowałem programami typu hypercam, ale strasznie dużo zajmują, a film jest słabej jakości.

Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek pomysły jak rozwiązać ten problem.

caveki ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif