Zmiana wielkości ikon - Win 7 Starter

Witam!

Mam pewien nietypowy problem. Pewnego pięknego dnia mój Windows 7 Starter stwierdził, że moje ikony powinny być lepiej widoczne i postanowił bez konsultacji ze mną je powiększyć. Próbowałem zawetować ten pomysł wchodząc w Panel sterowania/Ekran. Mamy tam dwie opcje: Mniejsze - 100% (domyślne); oraz Średnie - 125%. Mój system upiera się, że aktualnie ustawiona jest opcja pierwsza. Z resztą nawet, gdy próbuję ustawić średnią wielkość, dostaję jedynie komunikat: Aby można było zastosować te zmiany, należy się najpierw wylogować z komputera. Przed wylogowaniem zapisz wszelkie otwarte pliki i zamknij wszystkie programy. Po zastosowaniu się do sugestii i wylogowaniu, loguję się ponownie i… nic się nie zmienia! Nie dość, że ikony nadal są jakie były, system nadal widzi je jako Mniejsze. Dodam, że problem “nieposłuszeństwa” systemu w kwestii zmiany tego typu ustawień pojawia się również w przypadku wygaszacza: kiedy chcę go wyłączyć, ustawiam opcję “brak”, po czym klikam “zastosuj”. Po wyłączeniu i ponownym włączeniu okna wyboru wygaszacza, znów jest on ustawiony.

Czy spotkał się ktoś może z podobnym problemem i wie jak sobie z nim poradzić?

Dodam, że mój “komputer” to netbook Acer Aspire One D257.

Pozdrawiam!

Użytkuje moja siostra również Acera Aspire One i w Windows 7 Starter, nie możliwość WCALE! !!

Wielkość ikon zmieniasz ctrl+kółko myszy

win.7 jezeli masz pulpit kliknij prawy klawisz myszy ,wejść na widok i masz trzy możliwości co do ikonek.

Ctrl+kółko myszy pomogło!

Wielkie dzięki za pomoc!