Zmiana wielkości pendrive

mam 8gb pendrive ktory chcialem naprawic poniewaz tylko do 3,5gb mi dzialaja pliki… uzywalem programu HDD regenerator i nacisnalem bootable usb flash i stworzylo mi dysk o wielkosci tylko 1,9gb ktory ma nazwe HDDREG… jak wrocic teraz do starej wielkosci 8gb zebym mogl chociaz te 3,5gb wrzucac bo ponad 5gb jest “unallocated”

Witam.Jaki system posiadasz??

XP

niemogłeś wrzucaćć plików większych niż 3.5gb bo pendrive był sformatowany w FAT32, sformatuj go z poziomu okna mój komputer przy użyciu systemu plików NTFS i będziesz mógł wgrywać większe piki…

nie rozumiesz… problem był w tym ze na 8gb pendrive wrzucałem nawet filmy po 700mb i jak wrzucałem do 3,5gb to bylo spoko a jak wrzuciłem więcej obojętnie jakich plików to te które nagrywały się powyżej 3,5gb juz nie działały albo usuwaly sie albo były na pendrive ale nie działały… dlatego używałem pendrive do 3,5gb pojemnosci bo do tej mi dzialaja pliki. Chcialem usunac ten problem jakoś i użyłem hdd regeneratora i nacisnąłem w nim opcje bootlabe usb flash która mi wgrała na pendrive jakieś systemowe pliki dosowe ikonki miałem zresetować kompa i jak już to zrobiłem to na pendrive się zrobiło miejsca tylko 1,9gb