Zmiana win. xp.home z angielskiego na polski

Witam , kupiłem laptopa z windowsem xp. home angielskim , czy mógłbym wgrac system windows xp. home polski i wpisac klucz który mam na nalepce i czy bedzie to wtedy w pelni legalny system ?

Pozdrawiam i zycze szczesliwego Nowego Roku wszyskim na tym forum , Krzysztof M.

Ale kupując nowego WinXP HE PL, dostajesz nowy Product Key, więc jaki w tym sens? :?

W sumie jeśli chcesz kupić nowego wina to dostaniesz nowy key a jeśli pirackiego to nie wiem czy klucz bedzie pasował ale może :smiley:

Taki zabieg jest nielegalny (przynajmije był). Nabyłes Windowsa XP HE w wersji EN i tylko i wyłącznie do niego masz przeznaczony klucz produktu.

A jesłi chcesz zainstalowac polski XP no to musisz nabyc płytkę nową z którą otrzymasz CD-KEY’a do produktu w wersji PL. A jeśli chcesz zrobic cos takiego, że masz płytke z XP HE np. do stacjonarnego i chcesz to zainstalowac na laptopa, to to działania stanie sie legalne dopiero kiedy usuniesz XP ze stacjonarnego, chyba, że masz wersję wielostanowiskową…A jeśli masz pirata to to legalne nigdy nie bedzie…

chodzi o to ze mam windowsa xp home pl. bez klucza i chcem wpisac z wersji angielskiej klucz

A czy ten bez klucza, jest aby legalny czy bez klucza bo np. nie było go na torrenacie czy p2pijakach ??

A w to, że bez klucza legalny to szczerze wątpie…

Zamykam do wyjaśnienia.

Proszę Autora tematu o PW z informacją, skąd jest ten system.