Zmiana windowsa - laptop Asus X54HR

Siema, mam w planach zmienić windowsa z 7 na XP. Komputer niedawno zakupiłem, jego karta graficzna nie powala, a 7 używałęm tylko żeby pograć w MoH Warfighter czy Battlefield 3.

O ile wgrywać system umiem, o tyle chciałbym się zapytać jak wygląda sprawa ze sterownikami - grafika, kamerka, bluetooth i inne bzdety…

Nie będę w ciemno instalował systemu, aktualnie jest oryginalny Windows 7 OEM, który dostałem już zainstalowany (nie mam płyty).

Chcę zainstalować XP-ka, którego mam na płycie, oryginalny, z kluczem itd.

Zna się ktoś na tych sprawach ?

Cześć,

nie zainstalujesz na nim Windows XP, bo nie będzie Ci działać przełączana grafika i zostaniesz tylko ze zintegrowanym Intelem - sprawdzone na moim HP.

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

Czyli muszę się męczyć na Win7, lipa trochę, steorów szukałem i nic nie ma - tylko windows 7.

Ogólnie to jest jakaś porażka :confused: .

Na stronie asusa są tylko sterowniki pod win 7 i win 8. Swoją drogą po co zmieniać dobry system na starego dinozaura? Też się bałem 7 odkąd ją mam, xp poszedł w zapomnienie.

Już Wam odpowiadam, chciałem zmienić na XP, ponieważ ten laptop nie jest do gier, grafika jest, prawdę mówiąc, słaba. Będe grał w takie klasyki jak StarCraft, FallOut, WoW czy Diablo, a niektóe z tych gier mają problemy z nowym systemem, głównie gry w jakie będę grał to produkcje z lat 1995-2005max.

Na StarCrafcie mam jakieś problemy z grafiką, fiksuje, w Diablo nie mam dźwięku. Problemy te nie występowały na XP.

Dziękuję wszystkim za pomoc, czyli zostawiam Windowsa 7.