Zmiana Windows'a z XP na Viste

Czy pójdzie mi Vista Home Premium na 2 GB RAM DDR2, bo nie wiem już sam koledzy z pracy mówią mi że tak ale wole się spytać was tu mądrzejszych!

Oczywiście że możesz i nawet nie będzie źle (w sensie stabilności).

Spokojnie możesz się przesiąść na Viste,ale pytanie,czy warto?Może poczekaj na “7” i już na niej pojedź,zawsze możesz ją przetestować za darmo.

Nie wiem czy znajdziesz dobre sterowniki do karty dżwiękowej.Uważaj…Pozdrawiam

no chyba poczekam ściągałem z internetu już Win MX 7 by Malcolmx a zastanawiałem się czy instalować bo posiadam internet z Neostrady TP a wiele osób miało problemy więc już sam nie wiem ; ]

Ten Windows jest nielegalny, wiec chyba Ci już dalej nie pomożemy.

dlatego nie chce go instalować poczekam aż będzie gdzieś w sklepach i zainwestuję w oryginała

Nie będzie go w sklepach bo to jest zmodyfikowany zwykły system, żeby miał mniejsze wymagania bez wiedzy Microshitu.

aha to wtedy lipa jednak w Vista będę musiał zainwestować ; ]

Ale możesz do końca lipca pobrać “7” całkowicie legalnie ze stron MS.Po za tym zainstaluj go jako system alternatywny,na innej partycji,przetestujesz i będziesz wiedział co i jak.

a możesz podać mi link do tej strony

http://www.microsoft.com/windows/window … nload.aspx

http://www.microsoft.com/windows/window … nload.aspx

Jak go ściągniesz to będzie po angielsku, ale na Windows Update masz nakładkę polską i ją ściągasz i instalujesz, potem w panelu sterowania zmieniasz język interfejsu na polish.

dzięki wam ale chyba zainwestuję w Vistę. Pozdrawiam jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc ;]

Ja na Twoim miejscu nie wwaliłbym ani grosza w ten chłam, znaczy Vistę. Se7en wygląda prawie tak samo jak ona, a jest o niebo lepszy i szybszy. Prawdę mówiąc seven to jest poprawiona vista.

Systemowych procesów mam 11, a na Viście to miejsca brakowało i trzeba było przesuwać suwakiem :D, więc jeszcze raz odradzam Vistę. Po za tym jak przesiadłem się na 7 to poczułem mocnego kopa w szybkości komputera.

zgadzam się !!

na początku miałem xp potem kupiłem viste miałem ja 3 tygodnie i wywaliłem, bo mnie strasznie denerwowała!

zainastalowalem 7 i tak już została mam ja od kiedy pojawiła się rc. 7 używam jako główny system a xp tylko do gier na 7 jeszcze chyba sterowniki nie są dopracowane.