Zmiana Windowsu 8 na 7

Witam mam pytanie czy mogę zmienić z Windowsa 8 na WIndows 7. Kupiłem laptopa z wgranym Windowsem 8 lecz bardzo nie przypadł mi do gustu. Nasuwa się pytanie czy jest możliwość zmiany na 7 oryginalną od microsoftu? Zwracam się z pytaniem bo nie chce piracić systemu jak mogę mieć oryginalny

Jeśli naprawdę nie chcesz korzystać z kafli to zainstaluj sobie program imitujący Menu Start. Jeśli chcesz mieć oryginalny Windows 7 to musisz posiadać Windows 8 Pro i wykonać płatny downgrade lub kupić oryginalny Windows 7. Jednak lepiej zostać przy Windows 8 z programem imitującym Menu Start.

Jeżeli irytują Cie kafelki na yt jest mnóstwo poradników, na tema automatycznego włączania pulpitu. Ale osobiście polecam kafelki, nawet mychą jest to ułatwienie, wystarczy umiejętnie je uporządkować i dużo lepsze niż tradycyjny pasek start. :slight_smile:

Osobiście używam Classic Shell (na Win8x64 pro desktop) i od początku nie mam żadnych problemów:

http://www.dobreprogramy.pl/Classic-Shell,Program,Windows,35757.html

Program blokuje widok kafelków i masz pulpit jak z takiego Windowsa, którego sam wybierzesz.

Po za tym zawsze możesz się dostać do kafelków przesuwając kursor w prawy narożnik.

Oprócz tego są jeszcze inne programy przywracające Menu Start, których nie sprawdzałem.

Dziękuje wszystkim za rady

//można zamknąć